Aktualności

Aby efektywnie służyć naszym klientom, Vencomatic stworzył globalną sieć dystrybucji poprzez kadrę wyspecjalizowanych dealerów. Nasi dealerzy posiadają odpowiednią wiedzę, by doradzać Państwu w doborze wyposażenia kurnika, instalacji sprzętu, a także gwarantować pełne doractwo i wsparcie.
 

– Wiedza i pełne doradztwo
Nasi dealerzy są dobierani  ze względu na ich wiedzę w zakresie wyposażenia ferm. Znają lokalne uwarunkowania i problemy, wiedzą także, jak dostosować i dobrać nasze urządzenia do zaistniałych okoliczności. Dealerzy Vencomatic mogą doradzić w zakresie pełnego wyposarzenia kurnika, w większości przypadków mogą nawet zaoferować rozwiązania pod klucz.

 

– Wyszkoleni montażyści
Nasi montażyści znają produkty i wiedzą, jak je zainstalować poprawnie. Z doświadczeniem wyszkolonych montażystów masz pewność, że ferma po montażu jest gotowa do zasiedlenia.

 

– Lokalny serwis i wsparcie
Dzięki naszej globalnej sieci dealerskiej, dealer firmy Vencomatic zawsze jest łatwo dostępny w przypadku serwisu. W ten sposób jesteśmy pewni, że problemy są rozwiązywane szybko. Większość naszych dealerów posiada pewien zapas części zamiennych i zawsze służy pomocą.

agronastronke-1024x155

Od 1 stycznia 2017 roku rozwiązania firmy Vencomatic Groep BV dostarcza:

Agro - Sklep sp. z o.o. sp. k.